Haziri: LDK pa hezitim e nominon Isa Mustafën për president

Nënkryetari i LDK-së,Lutfi Haziri në Debat Plus ka folur rreth zhagitjes së arritjes së marrëveshjes për koalicion qeverisës me VV-në. Ai ka thënë se kjo marrëveshje nuk ka ndërmjetësues ndërkombëtar e as të brendshëm, por që u arrit me parime. “Edhe pse QUINT-i ka qenë me pa zhvillimet dhe ngërçin politik, për me pa rolin … Continue reading Haziri: LDK pa hezitim e nominon Isa Mustafën për president