Lajme

Haxhiu-Feratit: Jeni shembull i korrupsionit ( VIDEO)

05/16/2017 17:41
nga:Gazeta Blic

Ish deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka drejtuar shumë akuza në drejtim të ish deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sadri Ferati.

Ai në emisionin “Fakt Plus”, në Tribuna Channel, e ka akuzuar për korrupsion Feratin. Haxhiu ia ka përmendur këtij të fundit një aktakuzë që është ngritur për korrupsion për të cilën Ferati siguron se ka qenë vetëm fazë e hetimeve dhe nuk ka pasur aktakuzë.

Debati mes këtyre të fundit ka kaluar me akuza e kundërakuza.

Për më shumë ndiqeni intervistën:

06/19/2018 15:45

LDK me homazhe te varri i Nekibe Kelmendit