Sporti

Harry Kane flet pas ndeshjes me Juventusit, ‘thumbon’ rëndë ekipin italian

02/13/2018 22:58
nga:Lorik J

Takimi mes Juventusit dhe Tottenhamit ka përfunduar me rezultatin 2-2

Higuain shënoi dy gola për Juventusin, kurse Kane dhe Eriksen shënuan për Tottenham, shkruan GazetaBlic.

Pas përfundimit të ndeshjes, Harry Kane ka folur për media, ku tha se i pëlqen shumë rezultati i marrë në Torino.

“Ishte një ndeshje e shkëlqyer dhe kemi shënuar dy gola. Rezultati i madh për ne”, tha fillimisht ai.

“Unë mund të kisha shënuar golin me kokë, por kam pasur një rast tjetër ku edhe shënova”, përfundoi Kane./GazetaBlic/

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat