Sporti

Harry Kane e bën horë Buffonin, e kalon dhe shënon super gol (VIDEO)

02/13/2018 21:22
nga:Lorik J

Skuadra e Tottenhamit ka ngushtuar epërsinë ndaj Juventusit.

Ekipi i Pochettinos ka realizuar në minutën e 36’të të takimit për 2-1, shkruan GazetaBlic

Golin e parë për Tottenham e shënoi Harry Kane.

Ja goli