Showtime

Harrojeni të dashurën e Majkut, shikoni motrën e saj super seksi (FOTO)

01/13/2018 18:53
nga:Lorik J

Të rralla janë bukuroshet dhe modelet nga Prishtina, që nuk janë bërë pjesë e rubrikave rozë të mediave shqiptare, shkruan Sovrani.info.

E tillë është edhe Diellza Nushi, e cila ka mijëra ndjekës në Instagram dhe ja vlen të shikohet për bukurinë e saj, në të gjitha fotografitë e saj.

Por a e dini se kush është kjo?

Diellza është motra e Melita Nushit, të dashurës së re të rep këngëtarit Majk.

Më poshtë kemi përzgjedhur disa fotografi nga Instagrami i saj dhe shikojeni se çfarë “bombe” e vërtetë është ajo.