Showtime

Harrojeni Taynan, shikojeni sa të bukur e ka nënën (foto)

04/27/2020 00:43
nga:Gazeta Blic

E ëma e Taynës ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka berë vetë të ditur reperia përmes disa postimeve në “Instastory”.

Në një nga fotot ajo ka postuar një tortë dhe shkruan: Gëzuar ditëlindjen mami.

Ndërsa në një foto tjetër Tayna ka pozuar me të ëmën e saj bionde e cila duket shumë e re dhe në super formë. Ato duken si motra me njëra-tjetrën dhe jo nënë e bijë. Në foto vihet re edhe ngjashmëria që kanë.

“Gjeni mamin në foto”, shkruan reperja

11/26/2019 18:20

Tërmeti në Shqipëri, 26 foto që bënë jehonë në mediat botërore