Sporti

Harrojeni golin e Rakitic, shikoni këtë që është shënuar në duelin Atletico M – Club Brugge

10/03/2018 22:09
nga:M K

Harrojeni golin e Rakitic, shikojeni këtë që është shënuar në ‘Wanda Metropolitano’.

Arnaut Groenveld ka realizuar një gol fenomenal për skuadrën e tij, Club Brugge, shkruan GazetaBlic.

Ai realizoi në minutën e 39-të për të barazuar shifrat në 1-1.

Më poshtë e keni edhe videon e golit, kurse ne do t’iu raportojmë për ç’do ndryshim rezultati nga ky duel dhe jo vetëm.

https://youtu.be/ssL9na7ObkA

/GazetaBlic/

04/02/2020 15:04

Anulohet liga e Belgjikës, Club Brugge do të shpallet kampion