Sporti

Harrohet De Gea, Real Madrid kërkon portier në Ballkan, ky është talenti të cilin e dëshiron

03/10/2018 09:39
nga:Y.K

Real Madrid duket se ka gjetur portierin e ri, skuadra mbretërore e ka identifikuar gardianin e Hajdukut, Karlo Letica.

21 vjeçari është portier standard tek skaudra e Hajdukut dhe është 2 metra i gjatë, shkruan Gazeta Blic

Sipas “Marca” Real Madrid ka kontaktuar tashmë edhe agjentin e lojtarit dhe vetë klubin, duke treguar interesin e tyre për nënshkrimin e talentit, që shumë e konsiderojnë si Oblaku i ri.

Përveç kësaj,Real Madrid besojnë se kanë gjetur shokun e përkryer të Keylor Navas, sepse ata mendojnë se të dy portierët mund të luftojnë për çdo kompeticion së bashku.

Navas së fundmi është duke u kërkuar edhe nga gjigantet e Premier Ligës angleze./Gazeta Blic

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe