Lajme

Haradinajt dhe përfaqësuesit e AAK-së bëjnë homazhe tek Rugova e Zahir Pajaziti

02/17/2020 10:04
nga:Norë Kelmendi

Ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, së bashku me Daut Haradinaj dhe përfaqësues tjerë të Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, kanë bërë homazhe pranë shtatores së heroit “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Haradinaj dhe përfaqësuesit e tjerë të partisë, homazhe kanë bërë edhe pranë varrit të ish presidentit historik, Ibrahim Rugova.

03/27/2020 23:50

Ramush Haradinaj: Shefi i kabinetit të kryeministrit, ka tri shtëpi në lagjen Marigona, dy prej tyre flitet se janë të Kurtit