Lajme

Haradinaj viziton në QKUK luftëtarin e lirisë

12/24/2018 13:35
nga:A. R.

Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka vizituar luftëtarin e UÇK-së, mikun e tij, Avni Hysenin, i cili po përballet me një sëmundje të rëndë.

“Duke shpresuar për shërimin e tij të shpejtë, falënderova stafin e QKUK-së për kujdesin ndaj tij dhe gjithë pacientëve tjerë”, shkroi Haradinaj përmes rrjetit social Facebook.

 

04/26/2019 07:42

Diskutimet për ndryshim të kufijve rikthejnë tensionet në Ballkan