Lajme

Haradinaj ushqehet në Bjeshkët e Rahovecit, han ‘kifle’ me fëmijët

03/11/2018 18:53
nga:Gazeta Blic

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj të dielën e kësaj jave zgjodhi ta kalojë në Bjeshkët e Rahovecit.

Haradinaj ndër të tjerash njihet si njeri sportiv dhe që kohë pas kohe zgjedh që vikendet t’i kalojë në bjeshkë të ndryshme të Kosovës.

Përpos që eci bjeshkëve u takua me shumë banorë, ai ndau edhe momente kur u ushqye bashkë me disa fëmijë.

Nuk hanin diçka shumë të madhe, thjeshtë disa ‘kifle’ që sigurisht kishin marrë me vete.

 

12/18/2018 20:06

Frashër Krasniqi: Të gjithë u çuan kundër Mogherinit përveç Vetëvendosjes