Lajme

Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Covid 19

08/01/2020 14:50
nga:Y I

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e vëllait të kryetarit të Rahovecit Smajl Latifi.

“Të jeni krenarë që Ademi ishte pjesë e jetës suaj”, ka shkruar Haradinaj.

Postimi i plotë:

Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të Adem Latifit.
Baci Malush, kryetar Smajl Latifi dhe e gjithë ju familja Latifi, pranoni ngushëllimet e mia dhe kolegëve nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Të jeni krenarë që Ademi ishte pjesë e jetës suaj.
Pushoftë në paqe!RH

LAJMI I FUNDIT: Vdes nga Covid-19 vëllai i kryetarit të Rahovecit