Lajme

Haradinaj shijon spektaklin dhe atmosferën e rrallë në “Fadil Vokrri”

11/17/2019 18:30
nga:B. D

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka shkruar për spektaklin dhe atmosferën e mirë që është duke u zhvilluar në Stadiumin “Fadil Vokrri”, në ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan GazetaBlic.

Ai ka thënë se është duke e shijuar spektaklin që e kanë përgatitur Dardanët sonte, duke thënë se në Stadium po bëhet një atmosferë e rrallë.

Ai në fund ka kërkuar fitore nga Dardanët.

Postimi i plotë:

Duke shijuar spektaklin që e kanë përgatitur Dardanët sonte dhe atmosferën e rrallë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Duam fitore ??

RH

Duke shijuar spektaklin që e kanë përgatitur Dardanët sonte dhe atmosferën e rrallë në stadiumin "Fadil Vokrri". Duam fitore 🇽🇰RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Dimanche 17 novembre 2019

07/31/2020 07:35

Haradinaj: Kurban Bajrami është vërtetim i harmonisë e bashkëjetesës sonë fetare