Lajme

Haradinaj nis festën duke iu shërbyer pjesëtarëve të policisë

02/17/2020 08:55
nga:Norë Kelmendi

Ish-kryeministri i vendit, njëherit kryetari i Aleancës për Ardhmërine e Kosovës Ramush Haradinaj, ka vazhduar traditën tashmë të tij që në përvjetorët e Pavarësisë të freskojë dhe të ëmbëlsojë pjesëtarët e policisë.

Edhe sot, përmes disa imazheve të publikuara në faqen zyrtare ka treguar se shënimin për 12 vjetorin e Pavarësisë, ai e nisi në shërbim të Policisë së Kosovës.

Ndërsa urimi i tij ka qenë tejet i shkurtë. “Urime”, shkruan Haradinaj në këtë postim.

Urime!RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Dimanche 16 février 2020

03/31/2020 09:08

​Haradinaj: Jemi gëzuar kur e kemi rrëzuar Kurtin nga Qeveria!