Lajme

Haradinaj në takim me bizneset: Fryma e 100% shtet po ndjehet kudo

09/22/2019 12:17
nga:Y I

Kandidati për kryeministër nga koalicionin AAK-PSD  ka vazhduar takimet elektorale  me qytetarë, biznesmenë, doganierë për të shpalosur programin e tij  qeverisës.

Me anë të një video të publikuar në rrjetin social Facebook, Haradinaj thekson  se fryma 100% shtet ndjehet kudo.

Kosova po bëhet vlerë e shtuar për vendet e rajonit dhe botës shton Haradinaj.

Postimi i plotë: