Lajme

Haradinaj: Në Deçan fitojmë pa balotazh

10/12/2017 22:06
nga:R A

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj sot në Prilep të Deçanit ka thënë se AAK do të dal fituese në zgjedhjet lokale pa balotazh.

“Ata që po ëndërrojnë që Deçani shkon në balotazh , munden lehtësisht me i pa pamjet vetëm të këtij fshati. Prilepi i luftës dhe paqes që ka në krye të listës Dr. Haki Shehun dhe Fikriun për asamble , tregon për përkrahjen e madhe që e ka Bashkimi. Prilepi nuk kishte vend për të gjithë ata njerëz”, shkruan ai në Facebook.

 

06/30/2018 19:56

Haradinaj për idenë e shkëmbimit të territorit me Serbinë: Është konflikt i ri