Lajme

Haradinaj i pikëlluar nga vdekja e regjisores Kraja: Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës

11/13/2019 13:17
nga:B. D

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është shprehur i pikëlluar nga ndarja e parakohshme e regjisores, Arzana Kraja, shkruan GazetaBlic.

Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka shprehur ngushëllimet e tij për familjen që sot humbën njeriun më të dashur të tyre.

Ai ka e çmuar lartë artin e saj që i dha shumë Kosovës.

Postimi i plotë:

I prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e Arzana Krajës.

Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me artin e saj i dha shumë Kosovës.

Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve dhe komunitetit të artit.

Prehu e qetë Arzana!

RH

I prekur thellë nga ndarja e parakohshme nga jeta e Arzana Krajës. Pata nderin ta njihja personalisht. Arzana, me…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Mercredi 13 novembre 2019

11/14/2019 11:19

Ambasadori Kosnett shpreh ngushëllime për vdekjen e Arzana Krajës