Ramush Haradinaj i bën thirrje publike Kurtit: Të mos largohet taksa pa njohje

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i bën thirrje publike Albin Kurtit, kryeministrit aktual, dhe partnerëve të tij qeverisës që mos të largohet taksa. Haradinaj me anë të një postimi në rrjetin social Facebook deklaroi se pushtetet nuk janë asgjë kur është në pyetje ruajtja dhe mbrojtja e sovranitetit të vendit “Kosova nuk ka asnjë garancë … Continue reading Ramush Haradinaj i bën thirrje publike Kurtit: Të mos largohet taksa pa njohje