Lajme

Haradinaj e zbulon çfarë telefoni ka blerë

12/07/2017 18:44
nga:A K

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duke iu përgjigjur të gjitha kritikave të deputetëve me një moment ka treguar edhe telefonin që ka blerë së fundi për të dhe stafin e tij.

Ai tha se përveç tij dhe tjerëve punojnë ka 16 orë e me këtë rast përmendi edhe policët dhe persona tjerë që punojnë me orar të zgjatur.

12/16/2017 20:46

Deputetët e Vetëvendosjes të shqetësuar me përçarjen, e harrojnë punën në Kuvend