Haradinaj deklarohet pas takimit me amerikanët, çfarë ndodhi me taksën?

Para pak minutash ka përfunduar takimi i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me presidentin Hashim Thaçin dhe përfaqësuesit e lartë të Këshillit Kombëtar të Sigurisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John Erath dhe Brad Berkley, shkruan Gazeta Blic. Haradinaj, ka thënë që në takim ka theksuar edhe një herë se Republika e Kosovës është … Continue reading Haradinaj deklarohet pas takimit me amerikanët, çfarë ndodhi me taksën?