Lajme

Happy Hours në MINIMAX

07/07/2020 15:13
nga:Gazeta Blic

Ofertat në vendin tuaj të preferuar nuk kanë të ndalur, e tani edhe HAPPY HOURS.

Sot, me datë 7 Korrik 2020 nga ora 16:00 deri në ora 21:00 MINIMAX ofron 20% zbritje totale në koleksionet më të reja nga brendet sportive dhe brendet italiane.

MINIMAX ka arritur koleksioni i ri nga dy brendet me renome botërore Nike dhe Adidas, koleksion me modele të ndryshme të atleteve, maicave, kostumeve për plazh!

Koleksioni i ri prezantohet edhe nga brendi i njohur UPIM me të gjitha nënbrendet e tij. Ngjyrat e ndezura të këtij koleksioni do t’ ju bëjnë të dukeni bukur në këto ditë verore.

Nxitoni dhe përfitoni 20% zbritje në këto koleksione të sapo arritura!

(Artikull i sponsorizuar nga Auto Mita)