Sporti

Hapet ndeshja në Suharekë, Trepça’89 ngushton epërsinë në 3-2

09/13/2019 17:43
nga:M K

Arb Manaj ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin në këtë takim për skuadrën e tij.

Pas një asistimi fenomenal nga njëri prej bashkëlojtarëve, Manaj u gjend më së miri duke e dërguar topin në rrjetë, shkruan GazetaBlic.

Minuta e 83-të, Ballkani – Trepça’89 3-2

Minutat e fundit pritet të jenë të zjarrta në Suharekë, kurse mbetet të shihet nëse do të ndodhë diçka që do t’ia vlente të përmendej.

05/27/2020 22:12

Ballkani mëson rezultatet e testimeve për Covid 19 / Fatmirësisht, asnjë i infektuar