Showtime

Hamdija me gruan dhe shoqërinë në Rugovë për vikend, shikoni çfarë po bëjnë

12/23/2017 17:54
nga:N S

Ndër rolet kryesore është aktori Dardan Gashi i njohur për publikun si Hamdija.

Seriali vendor “Ҫka ka shpija” tashmë është bërë ndër serialet më të shikuara në vend, shkruan ORAinfo.Dardani në jetën reale është i martuar dhe ka një djalë. Këtë vikend ai së bashku me shoqërinë e tij, kanë vendosur ta kalojnë në Rugovë.
Përmes postimeve në Instagram, ai ka treguar se si po kalojnë atje.

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike