Showtime

Hailey largohet nga sfilatat? Modelja pranon problemin në sfilata!

07/21/2019 13:30
nga:Natyra

A po pensionohet Hailey Bieber nga të qenit modele sfilatash mode? Kështu duket nga një postim që ajo e bëri në “Instagram”.

Modeluesja 22-vjeçare e ka postuar në “Insta Story” një fotografi të saj të shkëputur nga sfilita e Zadig dhe Voltare vjeshtë-dimër 2018. Fotografia e tregonte krahun e saj që lëkundet.

Hailey e ta titulluar foton: “Ajo që unë e di është se krahu juaj nuk do të duhej të lëkundej ashtu në një sfilatë mode, prandaj kjo nuk është dhe nuk do të jetë më gjëja ime përsëri”, ka shkruar modeluesja.