Showtime

‘Ha, pi, rri’ djali i presidentit Hashim Thaçi kaq shumë është trashur, nuk do ta njihni

03/27/2019 13:20
nga:Natyra

Endrit Thaçi nuk ka ndonjë pozitë të lartë me të cilën merret dhe lë vend të komentohet në media, shkruan GazetaBlic.

Ai njihet si djali i presidentit Hashim Thaçi, ku emri i tij shpesh lakohet në media rozë.

Endriti, zakonisht zë vend në media për jetën e  tij luksoze dhe vajzat me të cilat ai flirton.

Nuk është aktiv në rrjete sociale, rralle ndan postime.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë imazh.

Së fundi, Endriti ishte i pranishëm në stadiumin Fadil Vokrri ku shikoi nga afër lojën Kosovë-Bullgari.

Ai paska ndryshuar kogja shumë, në foton e mëposhtme mund të shihni se ka shtuar edhe peshë.

Shikojeni imazhin:

/GazetaBlic/

09/17/2019 17:58

Endrit Thaçi publikon portretin familjar, e gjithë vëmendja te nëna e tij