Lajme

Grupi punues i VV-së arrin në selinë e LDK-së

11/04/2019 15:14
nga:B. D

Ka filluar takimi i radhës mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Tashmë ekipi i VV-së është parë duke hyrë brenda selisë së LDK-së në Prishtinë.

Klan Kosova mëson se në këtë takim do të diskutohet për fushën e Arsimit, Shëndetësisë, Kulturës dhe Rinisë.

11/12/2019 15:03

​Bashkia e Tiranës sulmon VV-në: Jeni votuar për të qeverisur Kosovën, jo për të…