Cool

Gruaja goditet nga makina, ia “fluturon” karrocën e fëmijëve me foshnjën në të

02/11/2020 07:44
nga:N S

Një grua është incizuar duke u goditur nga një makinë, derisa po shtynte karrocën e fëmijëve me foshnjën e saj tre-muajshe në Ukrainë.

Pamjet e filmuara në një vendkalim për këmbësor treguan shoferin e një makine të tipit ‘ZAZ Slavuta’ duke u përplasur në karrocë fëmijësh në qytetin e Energodar të premten e kaluar, transmeton lajmi.net.

Foshnja u nxitua në një njësi të kujdesit intensiv, ku mjekët thanë se ishte një mrekulli që kishte mbijetuar.

Shoferi u arrestua dhe u gjet se kishte shkelur kufirin e alkoolit dhe mund të përballet me tre vjet burg.