Showtime

Gruaja e Kadri Veselit ‘shkëlqen’ në fustan të bardhë, kaq bukur duket

09/18/2018 22:00
nga:N S

Udhëheqës të vendit së fundi u mblodhën në pritjen lamtumirëse për ambasadorin amerikan në Kosovë – Greg Delawie, shkruan GazetaBlic.

Mbledhja u organizua nga kryeministri Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentari Kadri Veseli.

Aty krahas shumë liderëve të vendit, të pranishme ishin edhe bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj, Anita Muqaj si dhe ajo e Kadri Veselit, Violeta Veseli.

Ajo që dukshëm ka rënë në sy me veshjen e saj është Violeta, e cila vlerësohet çdoherë për sharmin e saj.

Shikojeni ju vetë fotografinë;/GazetaBlic/

10/06/2019 09:20

Violeta Veseli merr vëmendje me veshjen e saj gjatë votimit!