Showtime

Grimeri i Kim dhe Kylie Jenner kapet mat’në Prishtinë me këngëtaren shqiptare (Foto)

10/12/2017 16:53
nga:SH. L

Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.


Ai sot është kapur ‘mat’ në një kafiteri, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare.

Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtitë Arielin nëpër Prishtinë.

Kujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat./lajmi/GazetaBlic