Showtime

Gresa Pallaskës ia hakojnë Instagram-in: Njerëzit e ligë do t’i luftojë deri në frymën e fundit

04/24/2019 12:51
nga:L I

Gresa Pallaska është një nga aktoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Me rolin e saj në serialin “Ça ka shpija” ajo çdo ditë e më shumë po fiton zemrat e njerëzve që e ndjekin.

Mirëpo, jo për të gjithë aktorja gëzon simpati, pasi ditën e sotme asaj i është hakuar llogaria në Instagram, ku këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në Facebook.

Postimi i plotë:

Te dashtun

Sot me eshte haku profili ne instagram
Te gjitha jane fake.
Une Po merem me kete pune dhe ju lajmeroje per cdo gje.

Deri sa te beje zgjidhje ketu mund te me kontaktoni.

Juve te dashtun ju falenderoj per dashurine tuaj dhe perkushtimin.
Ju dua shume❣️

P.S.Njerzit e lige do ti luftoj deri ne frymen e fundit./GazetaBlic