Sporti

Granit Xhaka vjen me fjalë të mëdha për Përfaqësuesen e Kosovës

01/09/2018 15:46
nga:Lorik J

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka po shkëlqen këtë edicion në Premirligë.

Ai po ndihmon skuadrën e tij me golat dhe paraqitjet poziteve për të plotësuar objektivat.

Mesfushori 25 vjeçar ka folur në një intervistë për ‘GazetaBlic’ edhe për Përfaqësuesen e Kosovës.

“I kam shikuar disa ndeshje të Kombëtares së Kosovës, mendoj se në të ardhmen mundet me qenë një kombëtare e fortë”, ka thënë Xhaka.

 

12/12/2018 20:06

A do të jap dorëheqje Dhurata Hoxha, pas dështimit për liberalizim ?