Showtime

Goldi nis pushimet me bashkëshorten

07/02/2020 08:37
nga:N S

Këngëtari, Gold AG bashkë me gruan kanë nisur pushimet në muajin korrik.

Çifti me postime në profilet e tyre zyrtare në Instagram treguan se janë së bashku, shkruan portali GazetaBlic.

Goldi dhe Ermira, Dherminë e kanë zgjedhur si destinacion.

Ndryshe, këngëtari nga Presheva kurorëzoi dashurinë e tij me martesë gjatë pandemisë dhe thuhet se shumë shpejt do bëhet edhe baba.

/GazetaBlic/

07/31/2020 12:58

Edhe gruaja e Goldit ka disa fjalë për festën e Kurban Bajramit