Showtime

Gold AG ‘thumbon’ keq estradën në këngën e re, ‘Për estradën jam trëndafil me vlerë kush m’don me mer erë kush nuk m’don mundet me u therr’!

11/22/2018 08:13
nga:N S

Reperi Arian Agushi i njohur me nofkën si GOLD AG ka publikuar projektin  e tij me të ri ‘Merhaba’, shkruan GazetaBlic.

Goldi, së fundi është aktiv me projekte të shumta muzikore ai po mer pjesë në xhirime për vitin e ri ku po shpalos nga një këngë të re.

Kënga ‘Merhaba‘, ka një tekst paksa thumbues për estradën.

Ajo u prit shumë mirë nga fansat e tij.

Në njërën pjesë të këngës reperi, thotë se ‘Për estradën jam trëndafil me vlerë kush nuk m’don mundet me u therr‘.

Me një postim në llogarinë e tij ‘Instagram‘, Goldi tregoj se tani kënga është lansuar dhe tashmë mund ta dëgjojmë në YouTube./GazetaBlic/