Showtime

Gold AG: Nëse ka nevojë edhe veshkën e jap për nënën

10/31/2018 19:54
nga:Natyra

Reperi Arian Agushi i njohur si ‘Gold AG‘ së fundi ka qene i ftuar ne një emision në T7, shkruan GazetaBlic.

Goldi në përfundim të emisionit i ndau 5 minutat e fundit për personin me të rëndësishëm në jetën e tij.

Ariani foli për nënën i cili i tha fjalët me të mira dhe tejet emocionuese, madje ai tha se nëse ka nevojë për të do e jap veshkën deri edhe syrin.

Ai foli edhe për vështirësitë që ka pasur në jetë para se të bëhej i famshëm.

Shikojeni videon me poshtë:

Ndryshe, Goldi është ai i cili jeton vetëm me nënën e tij, dhe është njëri nga reperet  e estradës kosovare që ka një respekt tejet të madh për nënën.

Projekti i fundit i Goldit është ‘Histori‘./GazetaBlic/

12/06/2018 16:00

Gold AG: Artistat kosovar po harrojnë ta falënderojnë Zotin për sukseset e tyre!