Showtime

Gold AG lanson sot këngën ‘Falja e gjakut’

10/05/2018 16:11
nga:N S

Arian Agushi së fundi ka lajmëruar se do lansoje këngën e tij me të re, shkruan GazetsBlic.

Kënga mban titullin ‘Falja e gjakut‘ e cila ka një tematikë mjaft të ndjeshme lidhur me vrasjet në Kosovë, me ketë këngë Goldi synon qe të ndalen këto vrasje.

Goldi ka treguar nëpërmjet një videoje të publikuar së fundmi në kanalin e tij në YouTube se për muzikën dhe tekstin e këtij projekti muzikor është kujdesur vetë, ndërsa është orkestru në studio te Florent Boshnjaku.

Në këngë kanë marrë pjesë edhe disa aktor kosovar, duke përfshirë edhe Çun Lajçin.

Ariani me një postim në llogarinë e tij ‘Facebook’ ka lajmëruar se sot do të publikojë këngën e tij në ora 18:00.

NESËR ??????

Publiée par Arian Agushi sur Jeudi 4 octobre 2018

Projekti i fundit i tij është në bashkëpunim me Yllka Kuqin ‘Xhan Xhan‘./GazetaBlic/

05/24/2020 11:09

Gold AG publikon foto me bashkëshorten, e uron edhe një herë Bajramin