Showtime

Gold AG kundër komunitetit LGBTI: Është një sëmundje që lyp shërim

10/31/2018 16:41
nga:N S

Reperi Gold AG së fundi ishte i ftuar në një emision argëtues, shkruan GazetaBlic.

Goldi foli shumëçka në emision.

Reperi nga Presheva është  kundër grupit të homoseksualëve.

Këtë Ariani e ka treguar në shumë intervista.

Në emisionin ‘Tour De Cool’ Goldi ka ka shpjeguar pse është shprehur kundër paradës së komunitetit LGBTI që është organizuar në Prishtinë dhe cili është mendimi i tij lidhur me këtë paradë.

Reperi ka thënë: ‘Pula pulë edhe e din që duhet me knusin e jo pula me pulë‘.

Shikojeni videon:

Ndryshe, Gold AG publikoj projektin e tij me të ri ‘Histori’ që u prit mjaft mirë nga fansat e tij./GazetaBlic/

05/24/2020 11:09

Gold AG publikon foto me bashkëshorten, e uron edhe një herë Bajramin