Showtime

Gold Ag kujton basketbollistin, Gazmend Sinani: Për ty..

06/28/2018 22:13
nga:Natyra

Gjatë ndeshjes së sotme Kosovë-Hungari në fillim të lojës është mbajtur një minutë heshtje në shenjë respekti për futbollistin e ndjerë.

Vdekja e hershme e tij i kishte pikëlluar të gjithë, e posaqërisht ata që e njohën nga afër Gazmendin.

Kështu, reperi nga Presheva, Gold Ag përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij Instastory, ka mall për të.

“Për ty Gaz”, është përshkrimi imazhit.

Kujtojmë që, Gazmend Sinani ka vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ku në po të njëjtin aksident lëndime trupore kanë pësuar edhe Granit e Fisnik Rugova, Altin Morina dhe fizioterapeuti i reprezentacionit Kujtim Shala./Lajmi/

07/23/2019 09:56

Kërkohet dorëheqje morale e zëvendësministrave dhe e koordinatorëve