Showtime

Gold AG dhe Ismet Bexheti këngë për Tahir Sinanin

11/08/2018 09:57
nga:Natyra

Reperi Gold AG është aktiv me projekte të shumta muzikore, shkruan GazetaBlic.

Përveç  këngëve solo, Goldi po sjell edhe shumë bashkëpunime.

Sapo ka publikuar këngën e tij ‘Prej Tropoje‘, në bashkëpunim me Ismet Bexhetin.

Kënga u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Ajo i kushtohet Tahir Sinanit.

Teksti është shkruar nga Goldi ndërsa orkestrimi nga Alban Furtuna./GazetaBlic/

12/06/2018 16:00

Gold AG: Artistat kosovar po harrojnë ta falënderojnë Zotin për sukseset e tyre!