Sporti

Gol në takimin Dukagjini – Feronikeli

09/22/2019 16:15
nga:Lorik J

Është shënuar goli i parë në takimin Dukagjini – Feronikeli.

Skuadra e Feronikelit ka shënuar golin e parë në këtë duel, ku edhe ka kaluar në avantazh, raporton GazetaBlic.

Mendurim Hoti me një super harkim ka gjetur kokën e Kastriot Rexhës – i cili me një shkëputje të lartë goditi topin dhe arriti të dërgojë atë pas shpinës së portierit, Flamur Neziri.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 55’të e takimit.

/GazetaBlic/