Showtime

Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

09/13/2017 23:05
nga:F.B

Moderatorja Rudina Magjistari gjithnjë është vënë në qendër të “sulmeve” për shkak të lapseve të saj gjatë emisionit.

Ajo është shfaqur edhe sot si çdo ditë në transmetimin e programit të pasdites. Por një teleshikues i vëmendshëm ka kapur një detaj që i ka bërë përshtypje tek duart e moderatores së njohur.

Rudina duket se e ka pasur me nxitim sot dhe nuk është kujdesur që manikyri i saj të ishte ashtu siç duhej, duke e lënë një gisht të palyer./JoQ/

05/22/2018 22:11

Moderatorja e njohur mbulon fytyrën, nuk sheh dot pamjet që i shfaqen