Sporti

Godet Real Madrid, i transferon dy super futbollist

12/04/2017 09:14
nga:Y.K

Real Madrid ka gati dy transferimet e para të cilët do t’u kushtojnë atyre 60 milionë euro

Drejtuesit e Real Madridit po punojnë që të forcojnë skuadrën për sezonin e ardhshëm, pse Zidane ka kërkuar një portier të ri dhe një mbrojtës të djathtë të krahut.

Sipas të përditshmes spanjolle, AS skuadra madrilene gjatë janarit për 20 milionë euro do të transferojë portierin e Athletic Bolbaos, Kepa Arrizabalaga.

Ndërsa gjatë verës Reali për 40 milionë euro pritet të transferojë mbrojtësin e djathtë të Real Sociedadit, Álvaro Odriozola.

09/25/2018 14:04

Probleme për Lopeteguin, lëndohet ylli i ekipit