Showtime

‘Godet’ prapë Jlo, paraqitet si 20 vjeçare në fustanin e fundit

09/12/2019 11:26
nga:N S

Jennifer Lopez vazhdon të tregojë asetet e saj sidomos nëpër premiera të filmave. Sonte ajo ka pasur një fustan që e bën atë të duket si një 20 vjeçare.

Jennifer Lopez ka bërë përsëri që turma të bëj pas saj pasi që ka pasur të veshur një fustan ngjyrë portokalli në promon e Hustlers në kinemanë The View.

Jennifer Lopez vazhdon ti habisë të gjithë me format e saj dhe këtë e ka bërë përsëri me fustanin e saj ngjyrë portokalli gjatë paraqitjes në kinemanë “The View” në New York të mërkurën në mëngjes.

Aktorja, e cila ka 50 vite, duket sikurse 20 vjeçare derisa ka shkuar drejt studiove në Manhattan bashkë me nënën e saj.

Edhe njëherë të gjithë kanë mbetur pa tekst nga bukuria e LopeziT.