Showtime

‘Godet’ Majlinda Zeka bën dedikimin më të veçantë për më të dashurin e saj!

12/25/2017 13:44
nga:FL.B

Dedikimi i radhës i Majlindës është akoma më i veçantë se postimet që ka bërë deri më tani.

Por, natyrisht të gjitha i adresoheshin birit të saj Roanit, një vogëlush tejet simpatik që po rritet me shumë dashuri në përkujdesin e Majlindës e njëherit edhe familjarëve të saj.

Madje në prag të festive të fundvitit, Majlinda vendosi t’i realizojë një fotosesion të këndshëm Roanit të vogël, e bashkë me të shfaqej edhe ajo në disa nga imazhet.

Vërtetë dukeshin të bukur dhe plot ngrohtësi nënë e bir, ani pse mungonte Majk si baba i vogëlushit.

12/05/2018 11:49

Majlinda Zeka ‘godet’ keq Majkin ‘Ti je ai që e përulë çdo femër pasi që të përfundosh lidhjen!