Sporti

‘Goal’ zgjedh formacionin e dekadës në Serie A

10/09/2019 19:10
nga:M K

Viteve të fundit ka kaluar nëpër një fazë jo edhe aq të mirë, kjo për shkak të dominimit të një skuadre.

Fjala është për ligën italiane, e cila aktualisht nuk është në momentin më të mirë, shkruan GazetaBlic.

Megjithatë, në Serie A, kanë luajtur futbollistë të jashtëzakonshëm, e këtë edhe e ka dëshmuar prestigjiozja “GOAL”.

“GOAL” ka zgjedhur formacionin më të mirë të dekadës, e të cilin mund ta ndiqni më poshtë:

/GazetaBlic/

12/26/2019 10:09

Konkurrencë e fortë nga Juventusi dhe Napoli, Interi s’është i vetëm në garën për yllin e Atalantës