Showtime

Gjyste Vulaj në të 40-tat, pozon në bikine shfaq linjat perfekte

09/11/2019 11:23
nga:N S

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore.

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare.

Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe popullore.

Përveç muzikës, Vulaj, shquhet edhe për linjat perfekte trupore.

Ajo përkujdeset shumë për fizikun e saj, e fotografitë e dëshmojnë këtë.

Bukuroshja siç duket po shijon pushimet prej nga ka sjell disa poza me bikini, ku shfaqet shumë tërheqëse.