Cool

Gjyshja bëhet hit në rrjetet sociale, për një arsye mjaft interesante

09/14/2018 22:31
nga:M H

Janice CLark nga Skocia, nisi t’i lexonte nipit një përrallë, por duket se tregimi ishte shumë më i këndshëm për të.

Derisa mbante të voglin në prehër dhe përcillte historinë e gomarit ‘Wonky Donkey’ gjyshja nisi të qeshte me zë dhe nuk mund të ndalonte.

Megjithatë, ajo vazhdoi me këmbëngulje deri në fund të librit me ilustrime, megjithëse nuk e kishte aspak vëmendjen e nipit.

“Ky libër rekomandohet për fëmijë, por prej këtij rasti, duket se është për të gjitha moshat”, ka qenë përshkrimi i videos që është bërë virale.

01/13/2019 11:23

Best Of 2018 në “Blic Interview”:Intervistat me Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj, Baton Haxhiu, Shpend Ahmeti, Vjosa Osmani…