Showtime

‘Gjuha e kampionit’, projekti më i ri nga Noizy(VIDEO)

01/17/2018 18:00
nga:A. R.

Rigels Rajku i njohur për publikun si Noizy është tejet aktiv në projekte muzikore, shkruan Gazeta Blic.

Ai ka pak kohë që ka publikuar këngën e tij më të re ‘Gjuha e Kampionit’, projekt ky ritmik që ka filluar të pëlqehet menjëherë nga fansat e tij.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë reperi, në bashkëpunim me Bledon Krasniqin dhe Elmino. Për të gjithë fansat e Noizyt, këngën mund të gjeni edhe në kanalin ‘Youtube’.

Ndryshe, Noizy momentalisht është ndër reperët më të pëlqyer shqiptar, këngët e së cilit janë tejet të ndëgjuara./GazetaBlic.

 

10/04/2020 15:31

Kërcënimet dhe sherri i bujshëm me Noizyn, Blero i penduar: ‘Ishte faji im’