Showtime

Gjoksi gjigant ia merr gjithë vëmendjen Fjolla Morinës (FOTO)

01/08/2018 14:52
nga:E Sh

Fjolla Morina tashmë është e njohur për linjat trupore seksi, shkruan Gazeta Blic.

Këtë e dëshmon pothuajse çdo ditë me publikimin e imazheve ‘hot’ dhe provokuese në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj me mbi 300 ndjekës këngëtarja Morina, nuk heziton të shfaq linjat trupore, madje në këto të fundit ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet.

Së fundmi nga qyteti i Francës ajo publikon fotografi të llojllojshme, ku shihet se po kalon një kohë tejet të lumtur së bashku me familjen.

Fjolla është aktive edhe në projekte muzikore duke na sjellur klipe të zjarrta, por që nuk mungojnë as bashkëpunimet me artistë të suksesshëm. Të fundit e ka lansuar me Mumën ‘Culo’.

Kujtojmë se, ajo që tërheq vëmendjen te Fjolla, është se ajo nuk ndalet së ekspozuari gjoksin dhe të pasmet bombastike pothuajse në të gjitha fotografitë e saj./GazetaBlic.

05/23/2018 10:05

Franca: Sanksionet e SHBA-së ndaj Iranit destabilozojnë edhe më shumë Lindjen e Mesme