Cool

Gjithmonë paguan Pacolli – kjo është shakaja në Facebook për Edi Ramën e Hashim Thaçin

11/08/2018 13:58
nga:Natyra

Behxhet Pacolli është njëri nga zëvendëskryeministrat e Kosovës, shkruan GazetaBlic.

Njëherësh, Pacolli është edhe kryetar i partisë së tij ‘Aleancës Kosova e Re’ ose ndryshe ‘AKR‘.

Po ashtu ai është është pronar i kompanisë së ndërtimit ‘Mabetex‘, në Hajvali ka një rezidencë milionëshe në të cilën disa herë kanë qëndruar politikan të ndryshëm si Hashim Thaçi e Edi Rama.

Së fundi po qarkullon një fotografi në rrjetin social ‘Facebook‘, ku Pacolli shihet së bashku me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, dhe presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Edi Rama dhe Hashim Thaçi shihen duke bërë me gisht nga Behxhet Pacolli, dhe mbishkrimi i fotos është qesharak, ‘Ky pagun‘ shkruhet në foto.

Shikojeni imazhin me poshtë:

/GazetaBlic/

 

04/24/2019 01:07

LAJMI I FUNDIT: Atentat në Podujevë, dalin pamjet