Showtime

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo ‘shkatërroi’ dasmën (Video)

09/10/2017 22:28
nga:D.I

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji.

Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore.

Getoari si një nga reperët më të mirë shqiptarë duket se nuk ka shumë lidhje me këto lloj kërcimesh. Kjo duket qartë nga videot e publikuara.

Ndër të tjera vihet re që dhe Marina është disi jo e qetë për këtë detaj dhe ka filluar të qeshë teksa shikon burri n e saj kur e shoqëron në kërcim.

 

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj